ШКОЛСКА СЛАВА – Свети Сава , 27. јануар 2022.

Прослава овогодишње школске славе свих српских школа , Дана Светог Саве, 27. јануара 2022. године , у организацији Тима за промоцију школе реализована је, на до сада, нов начин.

Како бисмо очували здравље у постојећим епидемиолошким условима, ученици наше школе су припремљен програм , уз помоћ својих наставника, снимили а од добијених прилога настала је наша прва ВИРТУЕЛНА СВЕТОСАВСКА ПРИРЕДБА – наш први ШКОЛСКИ ДОКУМЕНТАРНИ ФИЛМ.

Учесници виртуелне приредбе, актери нашег првог ШКОЛСКОГ ФИЛМА, су ученици од 1. до 7. разреда.

Програм су припремиле наставнице Српског језика – Слађана Гагић, Данијела Митровић и Ивана Марчета, заједно са учитељима нижих разреда наше школе.

Ученици су и ове године последњу недељу јануара у свом ликовном стваралаштву посветили инспирацији животом, ликом и делом нашег првог просветитеља, Светог Саве. Овогодишњи ликовни радови су сада на нашој првој ФИЛМСКОЈ ИЗЛОЖБИ.

Прослава школске слава, Дана Светог Саве је, како обичаји налажу, окупила наставнике, Управу школе као и представнике ученика на СЕЧЕЊУ СЛАВСКОГ КОЛАЧА, које је било уприличено од стране нашег вероучитеља, Драгана Урошева.

Школска слава Свети Сава 2022.

Школски документарни филм – виртуелна Светосавска приредба 2022.