Call: 013/319-166 | Email: osstevica@mts.rs

ОШ "Стевица Јовановић"

Упис првака

Поштовани родитељи и старатељи наших будућих ђака-првака,

Обавештавамо Вас да упис у први разред за наредну школску 2021/2022. годину почиње 1. априла 2021. године.

УПУТСТВО ЗА ПРОЦЕДУРУ ПРИЈАВЕ УПИСА путем Портала еУправа можете преузети кликом на доњи линк:

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ у вези са еЗаказивањем термина за УПИС И ТЕСТИРАЊЕ детета у ОШ

Пријаву за упис можете обававити кликом на Портал еУправа.

Уколико родитељи/старатељи нису у могућности да изврше пријаву за упис и тестирање детета путем Портала еУправа, то могу обавити ДОЛАСКОМ У ШКОЛУ сваког РАДНОГ ДАНА од 10 – 13ч , почевиши од 22.3.2021.

ДОКУМЕНТАЦИЈА

Приликом уписа НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ПРИЛАЖЕТЕ ДОКУМЕНТА, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:

• Извод из матичне књиге рођених,
  • Уверење о пребивалишту,
  • Уверење о похађању припремно-предшколског програма,
  • Потврду о обављеном лекарском прегледу*

* Уколико се лекарски преглед обави код приватног лекара, потребно је ДОНЕТИ ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ приликом ДОЛАСКА НА ТЕСТИРАЊЕ.

Подсећамо да је упис у први разред обавезан за сву децу рођену од 1.3.2014. до 1.3.2015. ( завршно са 28.2.2015.).

Сва питања у вези са уписом деце у први разред можете поставити мејлом на следеће адресе:

• osstevica_pp@mts.rs – психолог, педагог
  • osstevica_direktor@mts.rs – директор