Call: 013/319-166 | Email: osstevica@mts.rs

ОШ "Стевица Јовановић"

Упис првака

Пријава за упис ученика у први разред основне школе врши се од 1. априла. Потребно је да своје дете пријавите нашој школи и да закажете термин за тестирање.

ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

1. Уверење о здравственом прегледу детета
  2. Извод из матичне књиге рођених за дете
  3. Пријава пребивалишта за ученика
  4. Уверење о завршеном припремном предшколском програму за децу (уверење се доноси тек након завршетка припремног предшколског програма)

Родитељи више нису у обавези да школи приликом уписа ученика достављају поменута документа у папирној форми (2. Извод из матичне књиге рођених за дете; 3. Пријава пребивалишта за ученика;), већ имају могућност да поднесу захтев да школа у њихово име наведена документа прибави електронским путем.

Обавештење за децу са подручја других школа може се видети ОВДЕ.

Ученици који територијално не припадају ОШ „Стевица Јовановић“, а желели би да се упишу у нашу школу, требало би да поднесу молбу за похађање наше школе до краја фебруара.