Call: 013/319-166 | Email: osstevica@mts.rs

ОШ "Стевица Јовановић"

Упис првака

Поштовани родитељи, старатељи и законити заступници наших будућих ђака-првака,

Уколико желите да поднесете захтев за успис детета у ОШ „Стевица Јовановић“ Панчево, а ЖИВИТЕ ВАН ПОДРУЧЈА ШКОЛЕ , то можете учинити путем овог ЗАХТЕВА.

Обавештавамо Вас да упис у први разред за наредну школску 2022/2023. годину почиње 1. априла 2022. године.

УПУТСТВО ЗА ПРОЦЕДУРУ ПРИЈАВЕ УПИСА путем Портала еУправа можете преузети кликом на доњи линк:

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ у вези са еЗаказивањем термина за УПИС И ТЕСТИРАЊЕ детета у ОШ

Пријаву за упис можете обававити кликом на Портал еУправа.

Уколико родитељи/старатељи нису у могућности да изврше пријаву за упис и тестирање детета путем Портала еУправа, то могу обавити ДОЛАСКОМ У ШКОЛУ сваког РАДНОГ ДАНА од 10 – 13ч , почевиши од 21.3.2022.

ДОКУМЕНТАЦИЈА

Приликом уписа НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ПРИЛАЖЕТЕ ДОКУМЕНТА, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:

• Извод из матичне књиге рођених,
  • Уверење о пребивалишту,
  • Уверење о похађању припремно-предшколског програма,
  • Потврду о обављеном лекарском прегледу*

* Уколико се лекарски преглед обави код приватног лекара, потребно је ДОНЕТИ ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ приликом ДОЛАСКА НА ТЕСТИРАЊЕ.

Подсећамо да је упис у први разред обавезан за сву децу рођену од 1.3.2015. до 1.3.2016. ( завршно са 29.2.2016.).

Сва питања у вези са уписом деце у први разред можете поставити мејлом на следеће адресе:

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

Управа Основне школе „Стевица Јовановић“ Панчево