ОБАВЕШТЕЊЕ О РЕАЛИЗАЦИЈИ ОБРАЗОВНО – ВАСПИТНОГ РАДА од 24.1.2022.

Тим за праћење и координацију примене превентивних мера у раду школа у Републици Србији , донео је ОДЛУКУ да:

1. Све основне школе у Републици Србији за ученике првог циклуса (од 1. до 4. разреда) примењиваће од понедељка, 24.јануара 2022. године ПРВИ МОДЕЛ организације образовно-васпитног рада – непосредно остваривање образовно-васпитног рада у школи.
  2. За ученике другог циклуса ( од 5. до 8. разреда) примењиваће се ДРУГИ МОДЕЛ организације образовно-васпитног рада – по групама.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ДРУГОГ ЦИКЛУСА

Група Б долази на наставу у понедељак 24.01.2022. године.

Група А прати тога дана наставу од куће.

ГРУПЕ СЕ МЕЊАЈУ НА НЕДЕЉНОМ НИВОУ.

Када ученици немају непосредан рад у школи, прате наставу уживо у реалном времену преко система за управљање учењем (Google classroom/ Google Meet).

Ученици су У ОБАВЕЗИ да прате наставу, а наставници су у обавези да евидентирају одсутне ученике.

Одељењске старешине су у обавези да ученике поделе у две групе по азбучном реду и у свакој учионици, на катедри оставе  списак ученика по групама.

Управа школе