Povodom obeležavanja Dana sigurnijeg interneta (6. februar) naša škola priključila se aktivnostima Fondacije Tijana Jurić i sa dve akcije podsetila učenike naše škole na važnost bezbednog korišćenja interneta i o novim mehanizmima zaštite.

Prva od aktivnosti bila je Nagradni konkurs – dizajniraj plakat u kojoj su učestvovali sledeći učenici:

• Vasić Ivona – 5. razred,
  • Teodora Marjanović – 6.razred
  • Miroslav Stanković – razred.

Učenici su pokazali kroz svoje likovne radove da su razumeli važnost poznavanja bezbednog korišćenja interneta kao i opasnosti koje mogu vrebati. Njihove predloge plakata možete videti u prilogu.

Druga aktivnost u kojoj su učenici naše škole uzeli učešće jeste Nagradni kviz – „Koliko poznaješ društvene mreže?“, ovom prilikom učenici su pokazali koliko poznaju društvene mreže i kako se snalaze u nepoznatim situacijama. Učenici koji su učestvovali u kvizu:

1. Bogosavljev Katarina 5/1
  2. Milošević Ognjen 5/2
  3. Đukić Marko 5/3
  4. Dejanović Andreja 5/4
  5. Čičić Teodora 6/2
  6. Đurđev Nina 6/2
  7. Grabovac Marko 6/3
  8. Milenković Anđela 6/4
  9. Matić Vanja 7/3
  10. Tadić Nikola 7/4
  11. Cvetković Mihajlo 8/2
  12. Milašinović Mihaila 8/3
  13. Kljajić Anđela 8/3
  14. Bošnjaković Milica 8/3

Svim učenicima se zahvaljujemo na učešću i pohvaljujemo njihov trud i angažovanost u predstavljanju naše škole.

Bojana Kontić, pedagog škole