ДАН СИГУРНИЈЕГ ИНТЕРНЕТА (6. ФЕБРУАР)

Поводом обележавања Дана сигурнијег интернета (6. фебруар) наша школа прикључила се активностима Фондације Тијана Јурић и са две акције подсетила ученике наше школе на важност безбедног коришћења интернета и о новим механизмима заштите.

Прва од активности била је Наградни конкурс – дизајнирај плакат у којој су учествовали следећи ученици:

• Васић Ивона – 5. разред,
  • Теодора Марјановић – 6.разред
  • Мирослав Станковић – разред.

Ученици су показали кроз своје ликовне радове да су разумели важност познавања безбедног коришћења интернета као и опасности које могу вребати. Њихове предлоге плаката можете видети у прилогу.

Друга активност у којој су ученици наше школе узели учешће јесте Наградни квиз – „Колико познајеш друштвене мреже?“, овом приликом ученици су показали колико познају друштвене мреже и како се сналазе у непознатим ситуацијама. Ученици који су учествовали у квизу:

1. Богосављев Катарина 5/1
  2. Милошевић Огњен 5/2
  3. Ђукић Марко 5/3
  4. Дејановић Андреја 5/4
  5. Чичић Теодора 6/2
  6. Ђурђев Нина 6/2
  7. Грабовац Марко 6/3
  8. Миленковић Анђела 6/4
  9. Матић Вања 7/3
  10. Тадић Никола 7/4
  11. Цветковић Михајло 8/2
  12. Милашиновић Михаила 8/3
  13. Кљајић Анђела 8/3
  14. Бошњаковић Милица 8/3

Свим ученицима се захваљујемо на учешћу и похваљујемо њихов труд и ангажованост у представљању наше школе.

Бојана Контић, педагог школе