УПИС ЂАКА ПРВАКА У ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ

Поштовани родитељи и старатељи наших будућих ђака-првака,

Евидентирање деце за упис у основне школе за наредну школску 2020/2021. годину вршиће се од 1. априла 2020. године ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ.

Да бисте пријавили дете потребно је да се попуни следећи УПИТНИК.

Родитељи/старатељи који немају интернет могу да изврше пријаву детета СМС поруком тако што ће горе тражене податке послати СМС поруком на следећи број :
060 39 73 962 (Драга Јевтовић, психолог).

ДОКУМЕНТАЦИЈА

Школа ће, уз Вашу сагласност, преко апликације еУпис извршити повлачење података о пријављеним ученицима , а који су потребни за упис . То су подаци из: матичне књиге рођених, евиденције пребивалишта и из ИЗИС-а о обављеном лекарском прегледу
детета
.

ТЕСТИРАЊЕ

Тестирање ученика неће почети пре престанка ванредног стања, а термине за тестирање деце накнадно ћемо Вам доставити, или ћете их сами заказати преко портала еУпис.

Подсећамо да је упис у први разред обавезан за сву децу рођену од 1.3.2013. до 1.3.2014. ( завршно са 28.2.2014.).

Сва питања у вези са уписом деце у први разред можете поставити мејлом на следеће адресе:

• vesnazeng@gmail.com – педагог
  • jasnagadjanski@gmail.com – директор