Упис првака у школску 2023/2024. годину

Поштовани родитељи, старатељи и законити заступници наших будућих ђака-првака,

Уколико желите да поднесете захтев за успис детета у ОШ „Стевица Јовановић“ Панчево, а ЖИВИТЕ ВАН ПОДРУЧЈА ШКОЛЕ , то можете учинити путем овог ЗАХТЕВА.

Територија ОШ“Стевица Јовановић“ Панчево

• Насеље Котеж 1
  • Насеља КОТЕЖ II  : зграде у Улици Моше Пијаде и зграде у паралелним улицама (Улица Војвођански булевар, Кикиндска и Стевана Шупљикца) до центра насеља (пијаца, банка)
  • Улица Ослобођења – НЕПАРНА СТРАНА
  • Немањина улица
  • Улица Светог Саве од Главне аутобуске станцие до улице Моше Пијаде – ПАРНА СТРАНА
  • Улица Моше Пијаде од Улице Светог Саве до насеља Котеж – ПАРНА СТРАНА
  • Све улице уоквирене улицама: Стевана Шупљикца, Ослобођења, Немањином, Светог Саве и Моше Пијаде

Обавештавамо Вас да упис у први разред за наредну школску 2023/2024. годину почиње 1. априла 2023. године.

УПУТСТВО ЗА ПРОЦЕДУРУ ПРИЈАВЕ УПИСА путем Портала еУправа можете преузети кликом на доњи линк:

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ у вези са еЗаказивањем термина за УПИС И ТЕСТИРАЊЕ детета у ОШ

Пријаву за упис можете обававити кликом на Портал еУправа.

Уколико родитељи/старатељи нису у могућности да изврше пријаву за упис и тестирање детета путем Портала еУправа, то могу обавити ДОЛАСКОМ У ШКОЛУ сваког РАДНОГ ДАНА од 10 – 13ч , почевиши од 21.3.2023.

ДОКУМЕНТАЦИЈА

Приликом уписа НИЈЕ ПОТРЕБНО ДА ПРИЛАЖЕТЕ ДОКУМЕНТА, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:

• Извод из матичне књиге рођених,
  • Уверење о пребивалишту,
  • Уверење о похађању припремно-предшколског програма,
  • Потврду о обављеном лекарском прегледу*

* Уколико се лекарски преглед обави код приватног лекара, потребно је ДОНЕТИ ЛЕКАРСКО УВЕРЕЊЕ приликом ДОЛАСКА НА ТЕСТИРАЊЕ.

Подсећамо да је упис у први разред обавезан за сву децу рођену од 1.3.2016. до 1.3.2017. ( завршно са 28.2.2017.).

Сва питања у вези са уписом деце у први разред можете поставити мејлом на следеће адресе:

ДОБРО НАМ ДОШЛИ, ДРАГИ ПРВАЦИ!

Управа Основне школе „Стевица Јовановић“ Панчево

контакт телефон школе: 013/319-166

ПРИЈЕМ ПРВАКА у 2023/2024. годину

ПРИЈЕМ ПРВАКА обавиће се у ЧЕТВРТАК, 31. августа 2023. године у холу школе у 11 часова.