Obaveštavamo Vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne online kurseve engleskog jezika. ITAcademy kao deo kompanije LINKgroup ovim kursevima pruža odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

Uslovi konkursa:

• Da si učenik/ca VII razreda naše škole
  • Da si postigao/la odličan uspeh u prvom polugodištu VII razreda
  • Da si redovan/na i odgovoran/na u ispunjavanju školskih obaveza
  • Da ne pohađaš kurs engleskog jezika u nekoj privatnoj škloli
  • Da nam dostaviš kratko motivaciono pismo kojim ćeš nas ubediti da izaberemo baš tebe

Rok za prijavu je 12. mart 2018. godine

Prijave dostaviti pedagogu,  psihologu ili nastavnicima engleskog jezika (Eremić, Mitić). Komisija će odlučiti ko će dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva. Besplatni kurs dobiće 5 učenika. Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon kod sa kojim ostvarujete pravo na besplatan online kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave dobićete na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog online kursa.

Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.